Kurumsal  »  ARTUN TAAHHÜT İNŞ.

Artun İnşaat Ahmet KARAGÖZ ve Arif AKÇAKAYA ortaklığı ile kurulmuştur. Şirketimiz taahhüt işleri ve kat karşılığı inşaat yapımı şeklinde faaliyet göstermektedir.

Taahhüt işleri işveren adına inşai faaliyetlerin yaptırıldığı bir çalışma modelidir.

 Piyasa koşullarını sürekli takip eden şirketimiz, güncel ve teknik maliyet analiz sistemlerini kullanarak işverenler için mümkün olan en uygun fiyat koşullarını sağlamaktadır.

 

Taahhüt işlerinde projesi henüz yapılmamış işler için, tasarım ve proje aşamasından başlayarak, bütün resmi ve bürokratik işlemleri de inşai faaliyetlerin beraberinde yürütmekteyiz.

 

Ayrıca şirketimiz projesi işveren tarafından yaptırılarak şirketimize sunulan işlerin inşaasını da üstlenmektedir. İşverenlerle yaptığımız sözleşmelerdeki yükümlülüklerimizi eksiksiz olarak yerine getiriyor olmamız, taahüt işlerinde de hızla büyümemizi sağlamaktadır.

 

Boş arsalar üzerinde kat karşılığı inşaatlar yapmaktayız. Kat karşılığı inşaat işleri bir sözleşmeye bağlanan işler olup müteahhit şirketin sözleşme şartlarını yerine tam anlamıyla yerine getirmesi gerekir. 

Kaliteden ödün vermemek kaydıyla en kısa sürede teslimi gerçekleştirmek mülk sahiplerine sunduğumuz en önemli avantajlar arasındadır.


Artun İnşaat olarak bu konuya gösterdiğimiz özen sektörde güçlenerek ve büyüyerek ilerlememizi sağlamaktadır. 

Copyright © 2012 Artun Insaat Müt. San ve Tic. Ltd. Sti. All rights Reserved.                                                                                                Yazilim&Tasarim&Hosting: TEKNOAK BILISIM LTD. STI.